X
تبلیغات
رایتل

پیرامون آزمایش موشک جدید شهاب - 3

پنج‌شنبه 20 تیر‌ماه سال 1387پیرامون آزمایش موشک جدید شهاب - 3
 

  خبرگزاری «نووستی»/ ساعت 8 بامداد امروز موشک ارتقا یافته شهاب - 3  با برد 2000 کیلومتر به وزن یک تن در منطقه برگزاری رزمایش پیامبر اعظم (ص) سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران واقع در خلیج فارس با موفقیت آزمایش شد.
به گزارش «نووستی»  به گفته تحلیلگران سیاسی و کارشناسان نظامی ایرانی و خارجی این موشک می تواند اهداف داخل اسراییل  را در صورت حمله این کشور به تاسیسات هسته ای ایران هدف قرار دهد.
به گزارش ایرنا، ایران موشک های کوتاه برد، میان برد و دور برد زیادی در اختیار دارد که همه این موشک ها در ایران ساخته شده است و متخصصان ایرانی به موفقیت های زیادی در زمینه ساخت موشک دست یافته اند.
بنابر این گزارش، ایران با تکیه بر توانمندی های خود و تجربیات مهندسان و متخصصان داخلی به قدرت موشکی منطقه تبدیل شده است.
ایران همچنین توانسته است دقت موشک شهاب 3 در اصابت به اهداف را بالا ببرد به طوری که این موشک می تواند اهداف را در فاصله 2000 کیلومتری هدف قرار دهد.
موشک های جدید شهاب 3 بکار گرفته در این رزمایش همزمان شلیک شدند و شلیک همزمان موشک ها اظهارات مقامات ایران را مبنی بر اینکه ایران می تواند دشمنان خود را با تعداد زیادی از موشک ها در نخستین لحظات هر گونه حمله احتمالی به ایران هدف قرار دهد تایید می کند و با این آزمایش قدرت و توانایی خود را در هدف قرار دادن دشمن در دقایق نخست ثابت کرد.
به گزارش ایرنا ایران همیشه پیام صلح و آرامش برای همه طرف های منطقه ای و بین المللی بویژه طرف های غربی فرستاده است و همیشه و حتی در این شرایط نیز تاکید می کند که خواستار حل مساله هسته ای از طریق گفت وگو است.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد