اف بنر

وبلاگ اختصاصی رضا کلهر جنگ جهانی سوم در راه است - *** موشک شهاب-۳***

X
تبلیغات
رایتل

جنگ جهانی سوم در راه است

پنج‌شنبه 2 تیر‌ماه سال 1390


جنگ جهانی سوم در راه استهشدار یکی از فرماندهان نظامی انقلابیون درباره به کارگیری سلاح شیمایی از سوی نیروهای قذافی و تهدید دیکتاتور درباره به راه انداختن جنگ جهانی سوم از مهمترین تحولات لیبی است.
به گزارش مشرق، مهر به نقل از روزنامه الشرق الاوسط نوشت: سرهنگ خلبان "منصور العبیدی" گفت: شواهدی در دست است که نشان می دهد قذافی قصد دارد علیه انقلابیون در غرب طرابلس و منطقه البریقه ازسلاح شیمیایی به عنوان آخرین برگ برنده برای نجات رژیمش استفاده کند.
وی افزود: منابع نزدیک به معمر قذافی از تلاش وی برای به کارگیری سلاح شیمیایی علیه انقلابیون خبر می دهند و نیروهای وی سکوهای موشک "اسکاد" را آماده و آن را مجهز به سلاح شیمیایی کرده اند.
العبیدی تصریح کرد: قذافی گاز خردل آماده کرده تا علیه انقلابیون به کار گیرد. این گاز موجب سوختگی و تاول در پوست می شود. علاوه بر آن کسانی که در معرض این گاز قرار گیرند به سرطان مبتلا می شوند.
وی تصریح کرد: قذافی ظرف روزهای گذشته از موشکهای دوربرد برای اولین بار علیه انقلابیون در جنوب مصراته استفاده کرده است. این موشکها ۱۳۰ کیلومتر برد دارند و هنگامی که منفجر شوند پانصد ترکش به اطراف پراکنده می کنند و شبیه به بمبهای خوشه ای عمل می کند.
العبیدی گفت: به کارگیری این موشکها از سوی قذافی و نیز مین گذاری شهرها روند پیشروی انقلابیون را دشوار کرده است زیرا تسلیحات انقلابیون در برابر سلاح قذافی محدود است.
از سوی دیگر "معمر قذافی" در یک پیام صوتی که اواخر دیشب پخش شد در واکنش به بمباران منزل "الخویلدی الحمیدی" عضو برجسته شورای فرماندهی انقلاب لیبی گفت: بربرهای وحشی آیا منازل مسکونی اهداف نظامی هستند؟ آیا حمام و آشپزخانه منزل الحمیدی هدف نظامی هستند؟
وی افزود: شما(کشورهای غربی) دست شیطان را بسته اید آیا قطعنامه شورای امنیت اجازه حمله به منازل مسکونی را به شما داده است؟ قانون شما قانون جنگل است.
در این پیام صوتی معمر قذافی تهدید کرد که جنگ را به قلب اروپا خواهد کشاند و قاره های آسیا، آفریقا و منطقه دریای مدیترانه را درگیر می کند.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد