اف بنر

وبلاگ اختصاصی رضا کلهر عکس/ نمایشگاه دفاعی "Eurosatory 2012 " - *** موشک شهاب-۳***

X
تبلیغات
رایتل

عکس/ نمایشگاه دفاعی "Eurosatory 2012 "

چهارشنبه 24 خرداد‌ماه سال 1391


عکس/ نمایشگاه دفاعی "Eurosatory 2012 "نمایشگاه تسلیحات نظامی در فرانسه در هفته اخیر کار خود را آغاز کرد.
به گزارش مشرق، نمایشگاه بین المللی تسلیحات نظامی نیروهای زمینی و سیستم های دفاع هوایی موسوم به نمایشگاه یورو ساتوری دو هزار و دوازده روز دوشنبه در منطقه ای در حاشیه پاریس افتتاح شد.

هیات روسی به ریاست ستاد مشترک نیروهای مسلح این کشور در نمایشگاه تسلیحاتی فرانسه شرکت کرده است. برگزار کنندگان نمایشگاه تسلیحات نظامی در پاریس گفته اند 1400 شرکت از 53 کشور جهان در این نمایشگاه تجهیزات و تسلیحات خود را در بخش نیروهای زمینی به نمایش گذاشته اند.

نمایشگاه تسلیحات یورو ساتوری هر دو سال یک بار برگزار می شود و تاکنون یازده بار برگزار شده است. حدود 34 کشور در نمایشگاه تسلیحاتی فرانسه غرفه خواهند داشت و انتظار می رود حداقل پنجاه و پنج هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کنند.

انتظار می رود امسال تعداد شرکت کنندگان روسی، چینی و هندی در نمایشگاه تسلیحات در فرانسه افزایش بیابد. چهار شرکت روسی در این نمایشگاه تجهیزات و تسلیحات خود را به نمایش خواهند گذاشت. سخنگوی هیات روسی در نمایشگاه تسلیحاتی فرانسه گفته است روس ها در این نمایشگاه دستاوردهای جدید خود را در بخش تسلیحات نیروی زمینی از جمله تانک های تی نود اس و موشک ضد تانک کورنت ای ام و خودروهای ضدگلوله را به نمایش خواهند گذاشت.

این مقام روسی گفت ما از سال هزار و نهصد و نود و شش در نمایشگاه تسلیحاتی فرانسه شرکت می کنیم و در نمایشگاه امسال بخشی از جدیدترین محصولات خود را به نمایش می گذاریم. هیات روسی قصد دارد در حاشیه این نمایشگاه دیدارهای زیادی را با هیات های اروپایی بویژه طرف های فرانسوی انجام دهد.

در مجموع حدود 200محصول جدید شرکت های روسی در نمایشگاه تسلیحاتی فرانسه به نمایش درخواهد آمد. نمایشگاه تسلیحاتی یورو ساتوری برای اولین بار در سال 1992 با حمایت وزارت دفاع فرانسه برگزار شد.

نمایشگاه امسال پاریس در فضایی به وسعت صد و بیست هزار متر مربع در نزدیکی پاریس برگزار شده است. این نمایشگاه تا پانزدهم ژوئن ادامه خواهد یافت.


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد